trende

Klima Tamir Ve Bakım Hizmeti

Klima Tamir Ve Bakım Hizmeti

Kocaeli Klima Servisi 7/24 Hizmet sunan firmamız uzmanlık alanında split yani duvar tipi vrf merkezi sistem kaset tipi salon tipi klimalarda teknik personellerimiz oldukça tecrübeli yazın sıcaklarında bunalmayın bizi arayın. En kısa sürede müşterinin taleplerine yetişmeye çalışmayı prensip edinmiş firmamız çok uzun günlere yaymadan müşterilerimize hizmet sunuyoruz klima servisi oldukça önemli bir sektör olmakla birlikte işinin ehli kişiler tarafından yapılması önem arz eden konudur temel ilkemiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte ekonomik çözümler üretmeyi hedef edinmiş firmadır bu sebepden dolayı bizleri güvenle arayabilir çözüm ortağınız olarak görebilirsiniz. yaz ayları sıcaktan yansanta unutulmamalıki kış aylarıda ısıtma olarak yine bizlere büyük ölçüde katkı sağlıyor resmi faturalı kurum olarak çalışmaktayız yaptığımız işleri özenerek ve özenle yapmaktayız biz sizlerle kocaman bir aileyiz hep birlikte daha güzel günlere bunaltıcı sıcakta dondurucu soğukta sevgiyle kalın.

Kocaeli Klima Montaj Servisi oldukça önemlidir en az malzeme ile en yüksek performans gösteren montajı yapmak bir sanattır montaj başlı başına emek ister tecrübe ister bilgi ister teknik kadromuz işinin en mükemmelini yapmakla başta kendine olan saygısını sonra müşteriye karşı olan sorumluluğunun bilincinde olması ile firmasınında sorumluluğunu taşıyan ustalardır klimala montajı yaptırmak için lütfen bizimle irtibata geçin. Gaz şarjı ve dolumu klimanın sogutmamasının yada ısıtmamasının sorunlarından sadece bir tanesidir en uygun şekilde gaz şarjı dolumu üzerinde durulması gerekenlerdendir konuyla alakalı bilgi bizleri arayarak edinebilirsiniz. Klima Bakımı gerek iç ünite gerekse dış ünite birlikte bakımı yapılır iç ve dış serpantinlerin özel ilaçla bakımı yapılır filtreleri temizlenir soğutma ve ısıtma konusunda oldukça önemli rol oynar muhakkak klima bakım yaptırınız konu ile alakalı bizimle irtibata geçiniz. Kocaeli Isıtma Ve Sogutma Sistemleri Merkezi Kocaeli-Teknik-Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Tamamını Kapsayan Tüm Marka Model Klimalardır Gerekli Bilgi Ve Randevu İçin Bizi Arayın! Her türlü öneri arzu dilekleriniz için mutlaka bizimle irtibatta kalın en büyük felsefemiz müşteri memnuniyetidir.

Hizmet Özellikleri
 • Müdahale Öncesi Genel Kontrol
 • Net Arıza Tespiti
 • Müşteri Bilgilendirmesi.
 • Onay Verildikten Sonra Tamir İşlemi Başlanması Ve Sonlandırılması.
Fotoğraf Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Klima Bakımı Hangi Zamanlarda Yapılmalı?

Tavsiye Edilen Klima Bakımı Senede 1 Kezdir. Bu durum Cihazın Bulunduğu Ortama göre Değişiklik Göstermektedir. Çok Toz olan Yerlerde Bu Süre çok Daha Erken Yapılmalıdır

Her Sene Klima GazDolumu Gereklimidir?

Klimada Gaz Kaçağı olmadığı Sürece Gaz Dolu Gerekmemektedir. Az Soğutuyor Şikayetlerinde Gaz Basıncı Kontrol Edilir.

Klima Montajı Kesif Ücretli midir?

Firmamız Keşif Ücreti Talep Etmektedir. 2 El cihazların Monttajı Yapılırken En ideal Yerin Tespiti Ve Montajda Kullanılacak Yedek Parçalar İçin Kesif Gerekmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Klima Bakım Kampanyası
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayıp Bilgi Alınız. Kampanyyalarımız Dönemsel Olmaktadır. Sürekli Değildir. 2 Kez Bakım Yaptıran Veya Toplu Bakım Hizmeti Almak İsteyenler İçin Özel Durumlar Vardır.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Teknik Servis
  Teknik Servis
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?