trende

Çayırova Vestel Servisi

Çayırova Vestel Servisi

Öz Anadolu Teknik – Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle ÇAYIROVA ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek KOCAELİ genelinde hizmet ağını genişletmiştir. VESTEL markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerde güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

ÇAYIROVA Teknik Servisi olarak tüm VESTEL beyaz eşyalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda Çayırova içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek Çayırova`nın en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.

ÇAYIROVA VESTEL BEYAZ EŞYA ÖZEL SERVİSİ

Günümüzde dayanıklı tüketim aletleri arasına giren beyaz eşya kullanımı son derece artmıştır. Hemen her evde beyaz eşya kullanan kişilerin yaşamları çok daha kolay bir hale geldiği için beyaz eşya üretimleri de artmaktadır. Vestel Beyaz eşyaların kullanım oranı arttıkça, yaşanan arıza sorunları da gündeme daha çok gelmektedir. Bunun bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek her türlü beyaz eşyanızın servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marka ve Model Ayrımı Yapmıyoruz

Firma olarak müşterilerimize hizmet verirken, marka ya da model ayrımı yapmıyoruz. Her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan Vestel Özel servis hizmetleri tarafımızdan sağlanır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?