trende

Gebze Baymak Klima Servisi – Size En Yakın Teknik Servisler

Gebze Baymak Klima Servisi – Size En Yakın Teknik Servisler
Gebze Baymak Klima Servisi
Özel Teknik Servis - 0538 469 07 30
www.kocaeli-teknik-servisi.com
Gebze Baymak Klima Servisi

Gebze Baymak Klima Servisi – 7 / 24 Çağrı Merkezi : 0850 532 88 01

olarak İstanbul’da Her Marka Klima Montajını yapmaktayız. Tüm klima sorunlarınız için bize ulaşmak yeterli olacaktır. Kullanmakta olduğunuz klimanıza servis tarafından periyodik bakım yaptırmanız gelecekte yaşayabiliceğiniz sorunları minumum seviyeye indirmektedir.

Gebze Baymak Klima Servisi olarak, Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için  ve bir çok hastalıklardan korunmanız için kötü koku polen ve

bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için klimanızın ömrünü uzatmak için hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için klimanızın bakımın yaptırmalısınız.

Gebze Baymak Klima Servisi olarak çağrı merkezinden siz değerli müşterilerimize cavap vermekte ve cihazı arızalanan tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Hangi marka olursa olsun klimanızın arızalanması durumunda müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz her türlü klima arızasında kocaeli klima servisinin müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

İç ve diş ortam (klimalı ve diş ortam) arasındaki sıcaklık farkının 6 dereceyi geçmesi, özellikle kalp ve akciğer, şeker hastalarını olumsuz etkileyecektir.

Klima filtrelerinin 2 – 3 ayda temizlenmesi gerekir. (İlkbahar ve sonbahar aylarında 2 defa) Klima hava üfleme kanatlarının üzerimize doğrudan yönlendirilmemesi, klima rüzgarının doğrudan karşısında bulunmaktan kaçınılması gerekir. İnsan sağlığı için sıcaklığın 20c–25c ve nemin yüzde 45-60 olması idealdir. Bu değerleri sağlayabilmek için veya konforlu ortam için klimanın yazın 20–21 kışın 27-28c olarak ayarlanması uygundur. Terlemiş olarak klima hava akımına maruz kalınmaması gerekmektedir. Klima, araç içinde camlara ya da ayaklara ev ya da işyerlerinde doğrudan yüze gelmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Yattığımız odada klima çalıştırılmaması sağlık açısından daha uygundur. 7/24 hizmet veren Gebze Baymak Klima Servisi olarak size klima ile ilgili her türlü sorununuza anında cevap ve en kısa süre içindede gezici ekiplerimizde hidrofor sorununa çözüm bulmaktayız.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?