trende

Gebze Bosch Kombi Servisi

Gebze Bosch Kombi Servisi

Gebze Bosch Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında sıklıkla kullandığımız kombilerimizin düzenli olarak bakımlarını yaptırmak çok önemlidir. Düzenli bakımlarını yaptırdığınız takdirde kombilerin kullanım süresi daha uzun ömürlü olacaktır ve arıza çıkarma durumu en aza inecektir. Bosch kombilerin de bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Kombilerin bakımlarını yaptırırken yetkili servislere başvurmak çok önemlidir.

Teknik bilgi ve donanım gerektiren bir iş olduğu için sağlıklı bir sonuç almak istiyorsanız bu işin ustası kişilere başvurmalısınız. Bu noktada Gebze Bosch servisi sizlere kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. Sadece kombileriniz için değil klima ve tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında kaliteli hizmet verilmektedir. Klimalar da kombiler gibi düzenli bakım görmesi gereken cihazlardır. İleride daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için bakımlarının yapılması önemli bir detaydır.

Bakım veya onarım sırasında yeterli donanım ve bilgiye sahip olmayan bir servis size sağlıklı bir hizmet sunamaz ve zararınız daha da büyür. Bu sebeple Gebze Bosch servisi donanımlı servis yetkilileriyle sizlere sağlıklı hizmet sunmaktadır. Servis elemanları işinin gerektirdiği tüm bilgi birikimine sahip kişilerden oluşmaktadır. Gerekli sertifika eğitim sürecini tamamlamışlardır. Sizlere hizmet vermekte olan tüm kişiler bu özellikler baz alınarak seçilmiştir. 

Bosch Kombi Servisi kombinizin bakım süresinde kombinizin performansını ölçer, arıza taraması, bağlantılar, tıkanıklık problemleri gibi tüm detayları kullanıcıların şikâyetlerinden yola çıkarak inceler ve sorun tespitini gerçekleştirirler. Çıkan sonuca göre onarma çalışmalarına başlarlar.

Eğer cihazınızda bir sorun yoksa gerekli bakımları yaparak sizlere hizmet verirler. Klima bakımlarınızda da filtre ve toz temizliği, fan sıkışması ve polen temizliği gibi bakımlar yapılır ve bir sorun varsa onarılır. Bunların dışında detaylı olarak iç temizlik de yapılmaktadır.

Kombi ve klimalarınızda deformasyon sonucu oluşabilecek bazı hasarlardan dolayı parça değişimi yapılması gerekebilir. Böyle bir durumun servis yetkilileri tarafından tespit edilmesi halinde kullanıcılara detaylı bilgiler verilir ve verilen onaya göre değişim yapılır. 

Cihazlarınızın tüm bakım süreçleri sizlere detaylı olarak bilgi verildikten sonra yapılır. Yine aynı şekilde arıza tespitinden sonraki onay sürecinde yapılması gereken her detay sizlere bildirilir ve onayınız alınarak onarım kısmına geçilir. Kullanıcıları mağdur etmemek için yapılan işlerin öncesinde onay alınması gerekmektedir.

Gebze Bosch servisi dünya standartlarında çözümler sunar.Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm Gebze mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 34 yıllık tecrübemiz işin da uzman  nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Gebze ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli  hizmet vermekte.

Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız. Gebze Bosch servisimiz buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge,kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz  vermiş olduğunuz adrese içerisinde Bosch marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir.

Onarım sırasında gerekli olabilecek Bosch marka orjinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder. 

Gebze Bosch servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için  istediğiniz gün ve saatte Gebze Bosch servisini arayarak  bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Gebze Bosch servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Kalorifer petek temizliği çok önemli bir konudur

Evinizin bazı odaları iyi ısınmıyorsa kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliği zamanı gelmiş demektir. Kalorifer petek temizliği çok önemli bir konudur. Çünkü ısınma konusunda kombinin markası ve özellikleri önemli olduğu kadar kalorifer tesisatının kalitesi de o denli önemlidir.

Evinizi veya iş yerinizi iyi ve ekonomik olarak ısıtabilmek için periyodik kombi bakımı ve tesisat temizliği yapılmalıdır.   Kalorifer yıkama veya petek temizliği niçin yapılır?Kalorifer petekleri kombiden uzaklaştıkça sıcak su borularda ısı kaybına uğrar. Kombiden çıkan sıcak su borular mesafesi uzadıkça hızını ve ısısını kaybeder.

Sirkülasyon yapan suyun en hızlı yoldan tekrar kombiye geri dönüp ısınması gerekir. Tesisat yıkama işleminin amacı tesisat içerisinde suyun akışını engelleyecek veya yavaşlatacak tortuların temizlenmesidir.

Kalorifer tesisat temizliği nasıl yapılır


 Kalorifer tesisatında pislik varsa işe önce içindeki filtreyi temizlemekle başlanmalıdır. Filtre temizliği yapılmasına rağmen ısınma sorununun devam etmesi tesisatın kirli olduğu ve tesisat yıkama yapılması gerektiği anlamına gelir.

Kalorifer tesisat yıkama işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Piyasadan rahatlıkla bulabileceğiniz bir kombi koruyucu sıvı ilaç satın alarak tesisatın uygun bir yerinden muhtemelen banyodaki petekten tesisata boşaltın.

Kombinin basıncıyla bu ilaç tesisat içerisinde dolaşmaya başlar ve tesisatın içindeki kiri pası söküp atarak bir temizlik yapar, tıkanan bir kısım varsa açılmasına ve suyun rahatlıkla devridaim yapmasına yardımcı olur. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu satın aldığınız kimyasalın içeriği ve kalitesi ve doğru ilaç olmasıdır.

Bu yüzden çok dikkatli olunmalıdır. Bu konuda yapılacak en akıllıca hareket kombiyi ve tesisatınızı riske atmadan kalorifer tesisat temizliği, petek temizliği, kalorifer tesisatı yıkama işi yapan bir kombi servisini arayarak işi ehline yaptırmaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?