trende

Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi
Kombi Servisi

 Kombinizi Bize Emanet Edin, Rahat Edin

              Kombi servisnizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda her zaman aradığınız servis şirketini aramaya devam ediyorsanız aldığınız hizmetten memnunsunuz demektir İşte bizde    kombi servisi olarak yıllardır müşterilerimizle aramızda böyle bir bağ oluştuğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Çevrenize baktığınızda birçok servis şirketi görebilirsiniz. Her biri  kombi servis ile ilgili servis hizmeti sunduğunu ve daha da önemlisi bunu en iyi yapan kendileri olduğunu söylerler. Ancak durum bu kadar basite indirgenmemeli.


Çünkü  kombi servis son derece konforlu ve kullanım rahatlığı sunan bir ısınma aracı olmasının yanında, bilinçsiz bir kullanım karşısında tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Eskiye göre her şey değiştiği gibi ısınma şeklimiz bile değişirken, günümüzde yeni yapılan binaların her birinde doğalgaz ve evlerin içine petekler döşenirken, eski binalarda oturan çoğu insanda binalarına doğalgaz gelmesi için girişimlerde bulunuyorlar. Evlerine döşetecekleri petekler ile bu konfordan faydalanmak istiyorlar.


Bizler    kombi servisi olarak insanların  kombi servis ile ilgili akıllarındaki ön yargılara son verir nitelikte bir hizmet sunmaya özen gösterirken, yıllardır bizi tercih eden müşteri sayımızın da her geçen artması bu yolda ne kadar başarılı olduğumuzu gözler önüne sermekte. Sektör lideri olduğumuz bu alanda sunduğumuz hizmetlerimize 2 yıl garanti vererek bu anlamda da rakipsiz olduğumuzu gösteriyoruz.


Çünkü 2 yıl garanti sunan tek servisiz. Firma olarak bizim önceliğimiz maddiyat değil, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bu güvene layık olarak onu daim kılmak.    kombi servisi çalışanları yaptıkları işle ilgili olarak gerekli tüm eğitimleri aldıklarından, her personelimizin son derece donanımlı olduğunu söyleyebiliriz. Zaten  kombi servis söz konusu ise, bilinçli ve tecrübeli olmak esastır.


Bizi arayan ve  kombi servissindeki sorunu belirten tüm müşterilerimize anında geri dönüş yaparak, en yakın olan servis elemanımızı sizlere ulaştırarak soruna anında müdahale etmesini sağlıyoruz.    

kombi servis şirketinin çalışma politikası öncelikle  kombi servisye yerinde müdahale etmekten yanadır. Yani mümkün olan tüm imkânlar çerçevesinde cihaza servise getirmeden yerinde müdahale ediyoruz ancak bazen sandığınız daha ciddi sorunlarla karşılaşılabiliyor. Böyle anlarda cihazı servise getirmek ve tamirini orada yapmak zorunlu oluyor.


kombi servisnizdeki sorun için arayacağınız herhangi bir servis şirketi, cihazı yerinde tamir edebilme şansı olduğu halde, ekstra bir ücret talep etmek için cihazı servise götürebiliyor. Maalesef bu tarz art niyetli davranışlarla sık sık karşılaşılıyor ancak bizler yani    kombi servis şirketi olarak bu tarz konularda müşterilerimize her zaman tam güvence verebiliyoruz. Güvenilir bir şirket olduğumuzu da her geçen gün daha fazla tercih edilmemizden anlamanız mümkündür.


Siz değerli müşterilerimizin evlerine ziyarete gittiğimizde, donanımlı ve tecrübeli servis elemanlarımız, cihazınızdaki sorunun ne olduğunu doğru analiz ettikten sonra size de konuyla ilgili bilgi aktarımı yapmaktadır. Yani servis elemanı ile birlikte siz de işlemi adım adım takip ederek,  kombi servisinizi ne kadar güvenilir ellere teslim ettiğinizi görmüş olursunuz.    

kombi servis çalışanları yaptıkları işlem ile ilgili sizlere bilgi verdikten sonra, eğer basit ve sizin kendi başınıza halledebileceğiniz küçük bir sorun ise, tekrar yaşadığınız takdirde ne yapmanız gerektiğini de sizlere söyleyeceklerdir. Firma olarak önceliğimizin maddiyat olmadığını sizlere sunduğumuz üst düzey hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat politikalarıyla gözler önüne sermekteyiz.


Özellikle kış aylarına  kombi servislerin daha yoğun kullanılmasından kaynaklı daha sık sorunlar yaşanmakta ve daha sık servis şirketi aranmakta. Dolayısıyla bunu bir maddi çıkar olarak gören sözde servis şirketleri, evinize gelip  kombi servisnizi gördükten sonra belki de sıradan basit bir dokunuşla sorunu giderecektir. Ancak sizin bu hizmet karşılığında ödeyeceğiniz bedel sandığınızdan daha yüksek olabilir.


Bizler de firma olarak bu tarz yanlış anlaşılmalara yer vermemek ve görevini su istimal eden insanlarla birlikte anılmamak adına sunduğumuz hizmetin kalitesini ne kadar artırıyorsak, fiyatlarımızı da aynı oranda minimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sektör lideri olma yolunda hızla ilerleyen bir firma olarak, hizmetlerimize 2 yıl garanti verdiğimizi ve bunu bizden başka hiçbir servis şirketinin yapmadığını da belirtmek isteriz. Siz değerli müşterilerimize hizmet sunduğumuz sürece her zaman en iyisi yapmaya özen göstereceğiz ve bize verdiğiniz değere layık olmaya çalışacağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?