trende

Arrow Klima Servisi

Arrow Klima Servisi

alt-banner

Arrow Klima servisi

Arrow Klima servisi olarak müşterilerimize bünyemizde oluşturduğumuz Arrow Klima servisi, Arrow Klima bakımı, Arrow Klima montajı ihtiyacınıza anında cevap veren 7-24 saat hizmetinizde gezici Arrow Klima servisimiz size en kısa zamanda ulaşmak için Arrow Klimanızla ilgili tüm sorunlarınızı yerinde anında en hızlı şekilde müdahale etmek için bir telefon kadar yakınınızda..

Arrow Klima Montajı

Arrow Klima servis hizmetinde öncelikli ilkemiz klima Arrow montaj işlemlerinde en doğru yer teşhisi ve estetik ön plandadır. de montaj (söküm) işlemlerinde mümkün olduğu kadar sisteme gaz toplaması tarafımızca gerekli aparatlar kullanılarak yapılmaktadır, aynı zaman’da mevcut bakır tesisatınız geri dönüşümü olacak şekilde muhafaza edilerek sökülmektedir.

Arrow Klima Montaj işlemi yaptığımız bütün klimalarda bakım işlemi ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bakım işlemi bir klimada çok önemlidir itinalı bir şekilde klimalarınızın altı ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Çünkü Arrow klimaların sisteminde taze hava üretme özelliği yoktur ortamda bulunan havayı ısıtmak veya soğutmak amaçlıdır, durum böyle olunca otomatik olarak ortamdaki bulunan bakteri ve mikroplar havaya karışan toz klimanızın evaporatör diğe adlandırdığımız ısı transferinde kullanılan parçada kalır ve zamanla bu evaporatör kısmi olarak çalışmaya başlar ve üzerinde bulunan bakteri ve tozları havaya karıştırmaya başlar otomatik olarak sebebsiz hastalıklara yakalanma riskiniz yükselir. Kısaca özetlemek gerekirse kurumsal bir firma olarak şunu diye biliriz CİHAZLARINIZ BİZİM CİHAZLARIMIZ SİZ TÜKETİCİLERİMİZ KULLANICILARSINIZ.

arrow-klima-servisi


Arrow marka klimalarınızın her model ürünlerine montaj, gaz şarjı, bakım ve kumanda hizmetleri sunuyoruz. istanbul yeditepenin genelinde servis hizmeti sunan firmamız müdahale ettiğimiz bütün klima cihazlarınıza avrupa standartları çerçevesinde tam 2 yıl firma garantisi vermektedir, 22 yılı aşkın Arrow klima servis hizmeti tecrübemizle cözüm ortağınız olarak Arrow klima servis hizmeti sunuyoruz siz değerli tüketicilerimiz klima cihazlarınızı tecrübeli ellere teslim etmelisiniz, iklim şartları değiştikce klima cihazları artık birer ihtiyaç halini almıştır, her geçen gün Arrow klima servis hizmeti sunan özel servisler türemektedir hizmet almadan önce mutlaka müşteri temsilcileri ile istişare ederek Arrow klima servis hizmeti sunmak için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduklarını teyitleyiniz ki sonrasında formalite ile verilen garanti çerçevesinde maduriyetler yaşamamız adına tercihinizin biz olmasını önem ile bildiririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?