trende

Klima Servisi – 0850 532 88 01

Klima Servisi – 0850 532 88 01

klima-alırken-nelere-dikkat-etmeliKocaeli Klima Teknik Servisi – 0850 532 88 01

Türkiyenin Gelişmekte Olan yerlerinden birisi olan Kocaeli için Klima Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Gerek Ağır Sanayi Bölgelerindeki iş Yerleri İçin Gerekse Evlerde ki Kullanıcılar İçin Vazgeçiilmezler halinin alan klimalar Konfor ve işlevi açısından artık vazgeçilmezler haline gelmektedir.

Kocaeli Klima Servisi 7/24 Çağrı Merkezi İle Siz Değerli klima Kullanıcılarına Hizmet Vermek İçin Sürekli Çalışmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi Hızlı Servis Hizmeti İle Aynı Gün İçerisinde  Hizmet Vermekte Ve Tamir İşleminizi Sonuçlandırmış olmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi Değişen bir parça olur ise Yedek Parçaya 1 Yıl Garanti Vermektedir.

Kocaeli Klima Servisi`nde 1 yıl İçerisinde  Değişen parçalar iile İlgli Sorun yaşarsanız Ücretsiz Bir Şekilde tekrar değişmektedir.

Kocaeli Klima Servisi  – Servis merkezi Plus Kuruluşu olup Tüm Markalar İçin Özel Servis Hizmeti Sunmaktaır.

Kocaeli Klima Servisinin hizmet Verdiği Markalar

Arçelik Klima Servisi – Vestel Klima Servisi – Bosch Klima Servisi – Baymak klima Servisi – Demirdöküm Klima Servisi – Mitsubishi Klima Servisi – Daikin Klima Servisi – Alaska Klima Servisi – Arrow Klima Servisi – Sunny Klima Servisi –  Samsung klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. özgecan Demirtaş dedi ki:

    Klima Montajındaki titizlik ve duvarlarda fazla delik olmamasından ötürü memnun kaldım.Heyecanla ilk aldığımda ve ilk kurulum yapıldığındaki o kötü tecrübeden sonra bu seferki gayet professional geldi :)Borular neredeyse gözükmüyor

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?