trende

Beyaz Eşya Neden Arızalanır?

Beyaz Eşya Neden Arızalanır?

Evlerimizde kullandığımız eşyaların en değerlilerinden olan beyaz eşyalar neredeyse evimizin tüm işini yüklenmektedir. Çamaşır makinesi çamaşırları yıkarken, bulaşık makinesinin bulaşıkları yıkaması gün içinde epeyce işimizin hafiflemesini sağlamaktadır. Beyaz eşyalar titizlikle kullanıldığında çok da fazla arıza gösteren eşyalar arasında değillerdir. Fakat bazı zamanlarda beyaz eşyaların kullanım ömürlerinin dolmuş olmasından dolayı bazı zamanlarda ise beyaz eşyaların kullanım hatası nedeni ile arıza gösterdiğine rastlanabilir. Düzenli olarak yapılan beyaz eşya bakımlarından sonra bu arızların beyaz eşyalarda görülmesi de bir hayli zorlaşmaktadır. Bu nedenden dolayı her yıl düzenli bir şekilde mutlaka beyaz eşyaların tümünün bakımının yaptırılması gerekmektedir.

Uzun yıllardan beri beyaz eşya tamiri hizmeti veren firmamız tarafından yapılan tüm beyaz eşya bakımlarında beyaz eşyaların daha sonradan çıkartması muhtemel olan arızaların da önüne geçilmektedir. Beyaz eşyalarda tarafımızca yapılan tüm bakım ve onarım sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere beyaz eşya tamir ve bakım garanti belgesi uygulaması tarafımızca yapılmaktadır. Bu beyaz eşya garanti belgeleri bir yıl kapsamında geçerliliğini korumaktadır.

Bulaşık Makinesi Arızaları Nelerdir?

Bulaşık makineleri mutfaklarımızda sürekli olarak bulaşıklarımızı temizlemiş olduğumuz elektronik cihazlarımızdır. Bulaşık makinelerinin arıza göstermesi bir evde insan gücüne çok fazla ihtiyaç duyulmasına neden olur. Artık teknolojinin de gelişmesi ile birlikte hem su hem de insan gücü tasarrufu bulaşık makinesi kullanımı ile yapılabilmektedir. Bulaşık makinesinde bir birine uyum sağlamayan bir çok arıza çeşidi görülebilir. Bu arıza çeşitlerinden bazıları görülürken bulaşık makinesi hala kullanılabilir durumdadır fakat bulaşık makinelerinde görülen arızaların bir kısmı nedeni ile bulaşık makineleri tamamen kullanılamaz hale gelebilir. Bulaşık makinelerinde hangi arızalar daha sık görülür?

  • Bulaşık makinesi çok sesli çalışıyor
  • Bulaşık makinesi hiç çalışmıyor
  • Bulaşık makinesinin ışıkları yanıyor fakat yıkamaya geçemiyor
  • Bulaşık makinesi bulaşıkları yıkarken tüm bardakları ve cam tabakları çiziyor
  • Bulaşık makinesi çok sesli çalışıyor
  • Bulaşık makinesinin alt kısmından su geliyor
  • Bulaşık makinesi deterjanı yıkama evresinde almıyor

Şeklindeki arızalar sıklıkla bulaşık makinelerinde görülmektedir. Bu arızalar bulaşık makinesinde görüldüğünde beyaz eşya servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 0850 532 88 01 numaralı telefondan bizleri arayarak bulaşık makinesi arızaları için bizleri arayabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?