trende

Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi

Gebze En Yakın kombi servisi

Gebze En Yakın Kombi Servisi Kombinizin Uzun süreli olan kullanımlar da en verimli olan sonuçlar ile sizlere sağlıklı ve güvenilir bir kullanım süreci sağlaması adına uzman kadromuz ve çalışanlarımız ile en güler yüzlü olan hizmetimiz ile istediğiniz sonuçların alınmasını sağlamaktayız. Verimli bir süreç için de sağlıklı bir kullanım da kombilerin işlevlerini en iyi şekil de yerine getirmesi için gerekli olan Gebze kombi servisi adına bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kombinizin sizlere çok daha verimli işlev verebilmesi adına periyodik olan bir bakım ile en etkili olan kullanımın da sizlere destek olarak daha konforlu bir kullanım da uzun süreli işlev görebilmesini sağlayabiliriz.

Gebze Kombi Bakım Ve Tamir

Gebze Kombi Bakım Ve Tamir hizmetini yıllardır Kızıltepe bölgesinde veren firmamız müşteri talepleri odaklı hizmetlerini sunmaktadır. Doğru malzeme ve uygun yöntem ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizi güvenle sizlere sunuyoruz. Kızıltepe Kombi Bakım Ve Tamir hizmetimiz hakkında işlem ve ücret bilgisi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi cihazlarının çalışma sistemi karmaşıktır ve mümkün olan en iyi, en güvenli montajı gerektirir. Bazı insanlar, kombilerin kompakt olması ve fazladan depo gerektirmemesi gerektiğinden, kombi kurulumunun kolay olduğunu düşünerek hata yaparlar. Sadece son derece tehlikeli değil, aynı zamanda kombi servisi sertifikalı teknisyeni değilseniz kombi kurmak da yasaktır. Yasayı ihlal etmiş olsanız ve daha önce bir kombi kurmuş olmanız gerekir. Gaz-elektrik-su bağlantıları olduğunda, hayatınızı tehlikeye atmak istemezsiniz.

Kombi Her Eve Uygun mudur?

Her bir kombi üreticisi, iyi bir sıcak su akış hızı sağlamak için minimum bir ana su basıncı belirtir. Düşük basınçlı şebeke suyu, sıcak suyun musluklarınızdan veya duşunuzdan zayıf bir ivmeyle akacağı anlamına gelir. Şebeke su basıncınız çok düşükse veya birden fazla banyonuz varsa, geleneksel/konvansiyonel bir kazan daha iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, kombi ısı çıkışları kurulumdan önce bir kombi servisi tarafından kontrol edilmeli ve yeterli olmalıdır. Yaygın bir hata, kombinin sadece merkezi ısıtma talebine göre boyutlandırılmasıdır.

Modern Bir Kombi Nasıl Çalışır?

Merkezi bir ısıtma ve sıcak su sistemini, sıcak suyu kombiden, radyatörlerden geçiren ve daha sonra daha fazla ısı almak için tekrar hareket ettiren sürekli bir devre olarak düşünebilirsiniz. Sıcak su musluğunu açtığınızda, gaz brülörü ateşlenir ve ısı eşanjörü denilen güçlü bir sistem enerjiyi suya aktarır. Bu sistem sıcak suyun neredeyse anında üretilmesini sağlar. Sıcak suyun daha hızlı bir şekilde verilmesine yardımcı olmak için, modern kombiler ayrıca yerleşik bir ön ısıtma sistemine sahiptir. Bu, daima belirli bir sıcaklıkta tutulan küçük bir su deposudur ve bir musluğu açtığınızda anında sıcak su alacağınız anlamına gelir.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Konvansiyonel gazlı kombilerde yakıt, kombideki suyu ısıtmak için yandığında egzoz gazları yayar. Bu gazlar çok sıcaktır, ancak bu ısı genellikle bir baca kanalından doğrudan dışarı çıkar ve israf edilir. Yoğuşmalı kombi, ısıtılmış egzoz gazlarından su buharını alarak, sıcak suya yoğunlaştırır, sıcak su veya merkezi ısıtma için ilave ısı olarak kullanılabileceği bir ısı değiştiricisini besleyerek geri kazanır. Bu, suyu ısıtmanın inanılmaz ekonomik yoludur ve şimdi kombi değişimi sırasında bir bina kullanım şartıdır.

Kombi Neden Arızalanır?

Eskime: Kaliteli bir kombi 10-15 yıl ve hatta iyi bir kombi servisi bakımı ile 20 yıldan fazla kullanılabilir. Eskimiş kombi bileşenleri çok çeşitli kombi problemleri yaratabilir, bu yüzden tavsiye edilen kullanım ömrünü geçtikten sonra, daha yeni, daha verimli ve ekonomik bir kombi değiştirme işlemini ciddi olarak düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

Termostat Arızası: Arızalı bir termostat, kombinizin düzgün şekilde açılıp kapanmasını önleyebilir. Termostat arızaları aynı zamanda kullanım suyunun çok sıcak veya çok soğuk ayarda bırakan kötü sonuçlara neden olabilir. Bir termostat değişimi uzman bir kombi servisi tarafından birkaç dakikada yapılabilecek bir iştir.

Su sızıntısı: Kombi altından sızan bir su kaçağı varsa, bu genellikle kombinizle ilgili ciddi bir sorun olduğunun belirtisidir. Metal yorgunluğu, stres çatlakları ve gevşek contalar su sızıntısına neden olabilir. Profesyonel bir kombi servisi teknisyeninizin ilk sorun belirtisinde kombinize bakması iyi bir fikirdir. 

Ateşleyici/Pilot Işığı Arızası: Gazlı kombiler, ana brülörü ateşlemek için pilot ışıklara ve elektronik ateşleyicilere bağlıdır. Alev kaynağı olmadan kombinizi hiç kullanamazsınız. Bu nedenle, kazanınızın yanması sona erdiğinde sürpriz olmaz, çünkü pilot ışık yanmayacak veya ateşleyici düzgün çalışmayacaktır.

Neden Yıllık Kombi Servisi Bakımı Yaptırmalı yım?

Kombi arızalarının en önemli nedeni bakımlarının ihmal edilmiş olmasıdır. Kötü veya olmayan kombi servisi yıllık bakımı, sisteminizin çok daha kısa sürede ömrünü tüketeceği anlamına gelir. Bakımı göz ardı edilmiş bir kombi, daha fazla enerji tüketir ve daha zayıf performans gösterir. Bu, aynı zamanda evinizin güvenliği ciddi bir tehdit oluşturabilir. Eğer kombiniz, ihmal nedeniyle sürekli arızalar yaşıyorsa veya belirli bir arıza olduğunda bizi 7/24 arayabilirsiniz. Tecrübeli teknik ekibimizin yıllık bakım ve kontrolleri, evinizin güvenliğini sağlarken kombinizin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini artırmaya yardımcı olabilir. 

Gebze Kombi Servisi – Kocaeli Gebze`de bulunan Firmamız . Özel Servistir Kombi Konusunda Çeşitli Markaların Tamirini Yapan firmamız Siz Değerli Gebze Halkımızın Hizmetindeyiz. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübesiyle Kocaeli / Gebze`nin   tüm Mahallelerine Kombi servis hizmeti vermektedir.

Şimdiye kadar yaptığımız her iş reklamımız olmuş müşteri müşteriyi getirmiştir.  

                          Gebze kombi servisi

Gebze ` de oturuyorsunuz ve kombiniz arızalandı.!

– Dert etmeyin doğru yerdesiniz.

– Alanında uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz!

– Firmamız ve personelimiz Marka Farketmeksizin Tüm Cihazlara Bakmaktadır.

– Firmamız korsan servis değildir. Korsana hayır!

– İnternet ortamında bulunan korsan servislere dikkat etmenizi öneririz.

– Yedek parça ve işçilikte 1 Yıl garanti.

– Aynı gün servis imkanı

– Hemen telefonun diğer ucundayız !

– Tek seferlik Değil Devamlı Müşterimiz olun. 2. Aramada% 20 İndirimli Hizmet Alın

Gebze Kombi Servisi
#Gebzekombiservisi
#GebzeKombiTamircisi
#GebzeKombiUstası
#GebzeKombiBakımı
#GebzeKombiPetekTemizleme
#KombiServisi
#Gebze #Kombi #Servisi #Tamircisi #Ustası #Bakımı
Gebze Kombi Servisi

Gebze kombi servisi olarak

Öz Anadolu Teknik uzman ekibi olarak Gebze kombi servisi hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz kombi servisi hizmeti tüm Gebze sokak ve mahallerinde bulunan evleri kapsamaktadır. Bu hizmet sayesinde kombinizde yaşadığınız arızaların giderilmesini sağlayarak sizlere daha uzun ömürlü kombi cihazı kullanımı fırsatı veriyoruz.

Gebze kombi servis

Kombinizin bakımının düzenli yapılması ve arızalarının giderilmesi ile kombi cihazınızdan tam performans alabiliyorsunuz. Bu durum enerji tasarrufu sağlamanız ile birlikte, sizlere daha iyi bir yaşam alanı sunuyor.

Daha iyi bir şekilde verim aldığınız kombi cihazınızı kullandığınızda kısa sürede ekonomik açıdan da doğru bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz.

Kombi Petek Temizleme
#KombiPetekgtemizliği
#PetekGTemizleme
#PetekTemizliği
#KombiBakımı
Gebze Kombi Petek Temizleme

Gebze kombi servisi

Peki, Gebze kombi servisi hizmetinde neden SMP Teknik uzman ekibini tercih etmelisiniz?

 1. Gebze kombi servisi olarak bir numarayız.

SMP Teknik uzman ekibi olarak GEBZE kombi servisi olarak hizmet vermekte bir numarayız. Bu muhitte yaşayan ailelerimizin kombi ile yaşadıkları herhangi bir arıza da evlerine kadar gelerek, kombilerinin üzerinde arıza tespiti gerçekleştirmekteyiz.

 1. Gebze kombi servisi hizmetinde hızlı ve doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz.

Kombinizin çıkardığı arızayı tespit ederek sizlere en doğru ve en hızlı kombi servisi hizmetini sizlere sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız kombi servis hizmetinde sizlerin memnuniyetini ve yaşam konforunu ön planda tutuyoruz.

 1. Kurumsal şirket değerlerimiz ile verdiğimiz hizmete saygı duyuyoruz.

SMP Teknik uzman ekibi olarak sunduğumuz hizmette profesyonel olarak etik değerler çerçevesinden kombi servis hizmeti veriyoruz. Kurumsal bir şirketin gerekliklerini yerin getiriyoruz. SMP Teknik ailesi olarak tüm ekiplerimizin de bu değerler çerçevesinde hizmet vermesini sağlıyoruz.

 1. GEBZE kombi servisi için uzman takımlarımızı eğitiyoruz.

SMP Teknik olarak uzman ekiplerimizi alanında güncel bilgiler ile donatılmış eğitimlerine öncülük ediyor, ekibimizi sürekli güncel ve yenilikleri açık olarak büyütüyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın yetki alanlarında kendini geliştirmelerini destekliyoruz.

Kombi Bakımı – Tamiri
 1. Kombi servisinde ekonomik çözümler sunuyoruz.

Gebze kombi servisi hizmetlerimizde sunduğumuz çözümlerin sizlerin ekonomik bütünlüğüne uyması için gayret harcıyoruz.

 1. Gebze kombi servisinde 1 yıllık garanti veriyoruz.

SMP Teknik uzman ekibi olarak kombi hizmetinde kullandığımız tüm yedek parçalarımız ile sizlere sunduğumuz hizmetimizin işçiliği 1 yıl boyunca garantilidir. Verdiğimiz hizmette sizleri ailemiz olarak görüyor, yaşam konforunuzu ve standartlarınızı en az sizler kadar önemsiyoruz.

Gebze Petek Temizleme
 1. Gebze kombi servisi hizmeti için tecrübeliyiz.

SMP Teknik uzman ekibi olarak Bahçelievler muhitine hakimiz. Burada bulunan tüm evlerimize acil durumlarda hizmet sağlayabiliyoruz. Hızlı ve efektif çözümler sunarak yıllardır biriktiğimiz bilgi birikimini yaptığımız işçiliğe yansıtıyoruz.

 1. SMP Teknik uzman ekibi olarak hedefli çalışırız ve tam hizmet sunarız.

Isıtma, soğutma ve kombi servisi sektöründe ortaya koyduğumuz hizmetimiz ile daha çok müşterimizin ihtiyacınıza cevap vermek istiyoruz. Profesyonel olarak çalışma prensiplerimiz ile kurumsal firmamızın portföyünü kısa vadede büyütmeyi hedefliyoruz. SMP Teknik uzman ekibi olarak Bahçelievler kombi servisi hizmeti için bu mevki de bulunan merkezimizden sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Gebze kombi servisi olarak

Firmamız 20 yılı Aşkın tecrübesiyle yaklaşık 9 Yıldır Gebze İstasyon bulunan iş yerimizden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yenilenen teknolojiyle gerek ekip olarak gerek ekipman olarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. İnsana ve insan sağlığına önem veriyoruz.

Gebze Kombi Arıza kodları

Kombilerimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizin ve içindeki parçaların`da belli bir ömrü vardır. Bu nedenle kombilerimiz zaman zaman arıza verebilir, ve bu durumda siz kombi kullanıcıları ne yapmanız gerektiğini, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.! 

Detaylı bilgi ve Kombi arıza kodları için direk bizi arayabilir teknik destek alabilirsiniz.

Gebze kombi arıza

Kombilerimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizin ve içindeki parçaların`da belli bir ömrü vardır. Bu nedenle kombilerimiz zaman zaman arıza verebilir, ve bu durumda siz kombi kullanıcıları ne yapmanız gerektiğini, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.!

Kombi arıza durumunda neler yapılmalı nasıl bir yol izlemeliyiz

kombiniz arızalandı mı ?

Öncelikle ne yapmalıyız.!

Öncelikle kombi`mize bir bakalım kombi neden çalışmaz.

İlk başta yapmamız gereken dış etkenleri kontrol etmek tir,

1_ Elektirik bağlantısı var mı? sigorta – şalter açık mı?  fiş takılı mı?

2_ Doğal gaz vanası açık mı? daire girişinde bulunan sayaç vanası ve

Kombinin yanında bulunan vanaları kontrol edin

3_ Kombi nizin su basıncı 1.5 bar mı?

Yukarıdaki kontrolleri yaptık ve kombiniz hala çalışmıyor.

Kombinize elektirik geliyorsa ve güç ışığı- on-off ışığı yanıyormu?

Kombi nizde güç ışığı yanıyor ve arıza gösteriyor sa reset tuşuna 5 saniye basılı tutun ve bırakın

Kombi nin elektirik şalterini kapatıp açın fişli ise fişi çekin 5 dakika bekleyin ve tekrar fişi pirize takın

Kombi restlendi ve yine çalışmıyorsa artık sizin yapacağınız tek şey detaylı bilgi ve teknik destek için bizi aramak olacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize telefonda destek hizmeti de sağlamaktadır.

Siz yapmanız gerekenleri yaptınız artık kombi nizi emin ellere yani SMP teknik uzman ekibine

Gönül rahatlığıyla kombinizi bedel teknik uzman ekiplerine teslim edebilirsiniz, Teknisyen arkadaşlar arızayı tespit edip siz değerli müşterimizedetaylı bilgi vererek, Gereken müdahale yi yapacaklardır .

Gebze kombi arıza

Kombiniz arıza veriyor, arıza ışığı yanıyor Veya Arıza kod numarası veriyorsa kombinizin markasını ve modelini biliyorsanız  kombi arıza kodları sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz.Detaylı bilgi ve Kombi arıza kodları için Tıklayın.!

Kombi bakımı :

Kombi bakımı doğru detaylı ve uzman kişiler tarafından yapılırsa,

 • Kombi bakımı, kombinizin performansını artırır,
 • Kombiniz daha verimli çalışmasını sağlar,
 • kombinizin ömrünü uzatır, ve tasarruf sağlar
 • Oluşabilecek küçük büyük arızaların önüne geçer
 • Detaylı ve tasarruflu kullanım bilgisi verilir,

KOMBİ BAKIMINDA YAPILALAR :

 1. Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak,
 2. hava kanallarının temizliği sağlanır.
 3. Fan motorunuz temizlenir.
 4. Genel parçaların dış temizliği sağlanır.
 5. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır.
 6. Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir.
 7. Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 8. Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır.
 9. Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır.
 10. Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır.
 11. Üç yollu vana ve diyafram kontrolü ve temizliği yapılır.
 12. Sirkülasyon pompa kontrolü ve dış temizliği yapılır
 13. Genleşme tankı hava basınç kontrolü yapılır.
 14. Ana eşanjör kontrolü sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 15. Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.
 16. Arıza ve arızalana bilecek paraların kontrolü yapılır.
 17. Gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir.
 18. Son olarak da tasarruflu kullanım Bilgisi ve Dİkkat Etmeniz gerekenler varsa izah edilir.

Kombi bakımı düzenli yaptırmazsanız ne olur ? 

Yılda en az bir defa olacak şekilde periyodik bakımınızı gerçekleştirmediğiniz takdirde ekonomik açıdan zarar edersiniz. Kombiniz yüksek değerlerde ve verimde çalışmaz. Verimsiz çalışan bir kombinin normal yaşam süreside kısa olacaktır. Sürekli arızalanan bir kombinin düzenli kombi bakımı gerçekleşmediği takdirde daha büyük maliyetli arızalar yapacaktır.

Bu arıza durumu aynı zamanda kombi kullanımınıza yansıyacağı için daha fazla enerji tüketimi gerçekleştireceksinizdir. Düzenli kombi bakımı hizmeti almadığınız takdirde konforsuz bir yaşam alanı ile, yüksek maliyetli doğalgaz faturaları ile baş etmek zorunda kalacaksınızdır.

Detaylı bilgi için kombi bakımı sayfamızı ziyaret edebilir. direk arayarak veya whatsapp tan direk msj la servis talebinde bulunabilirsiniz.

Gebze Vaillant Kombi Servisi

Gebze Baymak Kombi Servisi

Gebze Demirdöküm Kombi Servisi

Gebze Arçelik Kombi Servisi

Gebze Buderus kombi Servisi

Gebze Protherm Kombi Servisi

Gebze ECA Kombi Servisi

Gebze Alarko Kombi Servisi

Gebze Viessman Kombi Servisi

GEbze Lambert Kombi Servisi

Gebze Bosch Kombi Servisi

Gebze kombi tamir

Gebze kombi bakım

Gebze Kombi Servisi

Gebze kombi arıza servisi

Gebze petek temizleme

Gebze kombi montaj

Kombi tamircisi gebze

kombi tamircisi köşlüçeşme

kombi tamircisi gebze barış mahallesi

kombi tamircisi gebze mevlana mahallesi

kombi tamircisi gebze ulus mahallesi

kombi tamircisi gebze mustafapaşa mahallesi

kombi tamircisi gebze Osmanyılmaz mahallesi

kombi tamircisi gebze Hacıhalil mahallesi

kombi tamircisi gebze arapçeşme mahallesi

Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi
Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?