trende

Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi

Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi

Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi

Kombi Montaj, Demontaj, Arıza Çözümü ve Bakım Gibi İhtiyaçlarınızda Olarak Hizmetinizdeyiz

Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi, size en doğru iklimlendirmeyi yaşatmak için haftanın tüm günleri 7/24 müşterilerine çözüm üretmeye devam etmektedir. Gebze Kombi Servisi olarak müşterilerimize her zaman en kaliteliyi vermek için gayret göstermekte ve bu gösterdiğimiz gayretin sonucunu müşteri memnuniyeti olarak geri dönüşünü almaktayız. Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi, İstanbul Anadolu Yakası’nın her tarafına ve Kocaeli’nin Çayırova, Darıca, Muallimköy, Şekerpınar, Tavşanlı gibi bölgelerine hizmet vererek müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir. Geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız montaj, bakım ve arıza giderme işlemlerinde müşterinin daima yanındadır. Öz Anadolu Teknik olarak haftanın yedi günü hızlı ve aktif servis araçlarımızla siz saygıdeğer müşterilerimizin yanındayız. Teknik ekibimizin her biri alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Kombi demontaj(kombi sokümü) + Kombi montajı, Kombi Arıza Çözümü ve Kombi Bakımı gibi bir çok hizmet veren servisimiz, Gebze Baymak Lambert Kombi Servisi, tarafından sağlanmakta olup en kısa sürede çözülmektedir.

Gebze Baymak Lambert Markalı Cihazlarınıza Kimler ve Nasıl Uygulama Yapabilir, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cihazınızın verimini ve çalışma emniyetini korumak için, her kış sezonu sonunda, Gebze Baymak Lambert Servisi tarafından yıllık bakım ve kontrol yapılmalıdır. Düzenli ve doğru servis hizmeti, sistemin ekonomik kullanımını sağlar.

Kombinin bakımı sadece yetki belgesine sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Sadece Baymak Lambert markalı cihaza uygun yedek parçaları kullanılmalıdır. Boyalı paneller nemli bir bezle silinmeli ve daha sonra tamamen
kurutulmalıdır. AŞINDIRICI, YANICI TEMİZLİK MADDELERİ KULLANMAYIN.

Cihaz üzerinde bir işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik ve gaz bağlantısı kesilmelidir.
profesyonel servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol, bakım, parça değişim vb işlemler, zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır.

gebzebaymaklambertkombiservisi , #gebzebaymaklambertkombitamircisi , #gebzebaymaklambertkombipetektemizleme, #gebzekombiservisi

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?