trende

Darıca Kombi Servisi

Darıca Kombi Servisi

Darıca Kombi Servisi

Hızlı – Ekonomik 1 Yıl Garantili Tamir Servisi – 0538 469 07 30

Eski yıllar da genel de doğalgazın ulaşmadığı yerler de kat kaloriferi ya da soba kullanılırdı. Sıcak su temini ocaktan, banyo için sıcak su ise, banyo kazanı ya da tüplü şofbenlerden karşılanırdı. Bütün bunlar hem zaman alan, hem de yorucu işlemlerdir. Günümüzde doğalgaz kullanımı ile her alan da ısıtma, banyo ve sıcak su ihtiyacı karşılanır. Doğalgazın çalıştırılması için, evlere kombi ve petek takılır.

Sistem kurulduktan sonra ilk yıllarda kusursuz çalışan kombiler, zaman geçtikçe ariza verebilir. Bunun pek çok nedeni vardır. İlk sırada kombi bakımı yer alır. Darıca Kombi Servisi kombilerinizin bakımı için her zaman üst düzey hizmet vermeye hazırdır.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombi kullanılırken, hem doğalgaz, hem su, hem de elektrik kullanılır. Bu üçü kombinin düzgün çalışması için çok önemlidir. Elektrik, su ya da gaz kaçağı olmaması için, her zaman kontrol edilmelidir. Elektrik olmadığı zaman kombi çalışmaz. Elektrikli bağlantılarında sorun olmaması gerekir. Doğalgaz kaçağı da hayatı tehlikeyle karşı karşıya kalmanızı sağlar. Herhangi bir koku ya da kaçak fark edilirse, hemen bir servis çağırılmalıdır.

Kombilerin, eğer istendiği gibi performans sağlaması isteniyorsa, kombilerin bakımı düzenli yapılmalıdır. Tavsiye edilen kombi bakımı, sene de bir keredir. Düzenli kombi bakımı ile herhangi bir arızaya rastlanmaz ve kombi fonksiyonel olarak görevini yerine getirir. Bakımlar, kombinin parçaları açısından da önemlidir.

Bakım sayesin de parçalar uzun yıllar dayanıklı olur ve bozulmaz. Bu da kullanıcı için masraf çıkarmaz. Bakımsız kombiler sürmeli arıza çıkaracağı için, masraflıdır aynı zaman da yeterli ısınma olmamasına rağmen, yüksek faturalar ödenmesine sebep olur. Kombilerin tek başına bakımı yeterli değildir. Kombi ile birlikte, petekler de temizletilmelidir. Darıca Kombi Servisi ile hem kombi, hem de petek temizliğinizi yaptırabilirsiniz

Kombi Arızası Neden Olur?

Kombiler de her teknolojik cihaz da olduğu gibi zamanla parçaları eskidiği ya da gereken bakım önemli verilmediği için, zamanla bozulup arızalanabilir. Kombi arızasının çeşitli sebepleri olabilir. Arızaların en başında bakımsızlık gelir.

Diğer bir etki ise kombi bakımının, bu işin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılmasıdır. Bu konu da yeterli bilgi düzeyi olmayan kişilerin yaptığı bakımlar, kısa bir süre sonra kombinin arızalanmasına sebep olur. Bundan dolayı iyi bir hizmet almak çok önemlidir. Kombinin her türlü bakımı için, Darıca Kombi Servisi, en profesyonel ekibi ile hizmet vermeye hazırdır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yaptırmak isteyenler, ilk olarak kaliteli bir hizmet alabilmek için, firmaya arızayı bildirip, kombi markası ve ne kadar zamandır kullanıldığı ile ilgili bilgiler ve adres verir. Darıca Kombi Servisi en kısa süre için de arıza ya da bakım için hizmete gelir. Kombi bakımına başlamadan önce, elektrik, su ve doğalgaz bağlantıları kontrol edilir. Kombinin içi açılır ve genleşme tankı ve parçalar kontrol edilir. Gerekli bakım yapıldıktan sonra, test etme amaçlı kombi çalıştırılır.

Arıza olduğu zaman, arıza tespit edilir ve parça değişimi gerekiyorsa, müşteriye fiyat ve değişim bilgisi verilir. Her şey müşterinin bilgisi dâhilinde yapılır. Fiyatlar baştan verilir. Kabul edilirse, tamir ya da bakım yapılır. DarıcaKombi Servisi her zaman, bakım ve tamir için, en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Kombi bakımına rağmen hala ısıtma da sorun yaşanıyorsa, petekler ve tesisat kontrol edilmelidir.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?