trende

Arçelik – Beko – Altus Servisi

Arçelik – Beko – Altus Servisi

ARÇELİK – BEKO – ALTUS BEYAZ EŞYA ÖZEL TEKNİK SERVİSİ

Türkiye’de bir çok evde ve iş yerinde beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde yılda ortalama bir beş yüz bin beyaz eşya ise arıza ve bakım sebebiyle beyaz eşya servislerine yönlendirilmektedir. 25 Yıldır beyaz eşya tamiri ve bakımı sektöründe hizmet vermekte olan firmamızı diğer servislerden ayıran en büyük özellik ise konusunda uzman teknik ekibimizin yanında konusunda uzman ve müşteri odaklı çalışan size arızanız hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapan çağrı merkezimizin olmasıdır. Kocaelinin her ilçesine her mahallesine servis vermekteyiz. Tam donanımlı gezici acil beyaz eşya servisi ekibimiz olası arızalara %80 oranında gün içinde müdahale etmektedir.

Arcelik – Beko – Altus Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

Arızalı beyaz eşyanız için servis almak yada beyaz eşyanıza bakım yaptırmak mı istiyorsunuz? Sadece iletişim formumuzu doldurmanız yada çağrı merkezimizi aramanız yeterli. Telefon : 0850 532 88 01

Beyaz eşya servisi olarak, başta Arçelik, Beko, Altus Siemens, Vestel, Regal, Ariston, Profilo, Bosch olmak üzere tüm beyaz eşya(Çamaşır Makinası , Bulaşık Makinası , Buzdolabı , Kombi) markalarına servis vermektedir. Bakım veya arıza esnasında parça değişimi gerekli olduğu taktirde beyaz eşyanızın orjinal parçası en uygun fiyatlar ile değiştirilmekte olup, değişen parça için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Beyaz eşya servisimizde; kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü olabilmesi ve daha randımanlı kullanabilmeniz için bakım yaptırmanızı öneririz.

Gebze Arçelik Servisi , Gebze Beko Servisi , Gebze Altus Servisi

Çayırova Arçelik Servisi , Çayırova Beko Servisi , Çayırova Altus Servisi

Darıca Arçelik Servisi , Darıca Beko Servisi , Darıca Altus Servisi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?