trende

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

DARICA ARÇELİK SERVİSİ

Darıca Arçelik Özel Teknik Servisi – 0850 532 88 010538 469 07 30

Sanayi Devrimi ile birlikte yaşamımızda başlayan değişim hız kesmeden devam etmekte.

Bunun yanında yaşam alanlarımızda kullandığımız yardımcı elektrikli ev aletleri olan Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,klima ve küçük ev aletleri…Yaşamımızda oldukca yer tutmaktadır.

Acaba merak ettik mi kullandığımız bu elektrikli ev aletlerini yeterince kullanmasını biliyor muyuz ? Unutmayalım ki sürekli yardımcı olsalar da,kullanmaya bağlı bu cihazların bir zamanı var.

Elektrikle güç bulan cihazlarımız elektriğin olmadığı bir ortamda hiç bir fonksiyonları kalmıyor.

Darıca Arçelik Servisi. Çamaşır, Bulaşık Buzdolabı, Kombi, Televizyon, Ocak, Süpürge Ve Klima Tamir Bakım Ve Montaj Servisi
Darıca Arçelik Servisi

Elektrik yaşam alanımızın vazgeçilmezi ama bilelim ki elektrikle güç bulan bu cihazlarımızın arızalanmasında da elektrik büyük bir rol almakta.Cihazlarımızın bağlantılarında elektrik bağlantılarını prizleri sigorta aksamlarını kontrol ettirelim.

Evlerimizde bize her vakit yardımcı olan bu cihazlarımıza sahip olurken ödediğimiz maddiyat cihazlarımızın değerini arttırıyor.

Biz tüketiciler olarak kurulumu yapılan elektrikli ev aletlerimizin kullanma klavuzlarını okuyalım.Tabiri caizse kulaktan dolma söylentilerle cihazlarımızı kullanmayalım yüksek bedeller ödeyerek aldığımız elektrikli ev aletlerimizi arızasına neden olan sebeplerin en önemlisini yanlış kullanmaların neden olduğunu biliyormusunuz ?

Modern dünyanın yaşam alanını dolduran “Dayanıklı Tüketim” mallarımız hayatımızın küçük bir kısmını doldururken doğrusu vazgeçilmez olduğunu arıza yaptıkların da anlıyabiliyoruz.

Biz insanlar olarak yaşam alanımızın büyük kısmında yer alan cihazlarımızı arızaları esnasında işinde uzman teknisyenler tarafında müdahalesine izin verelim.Aksi halde geri dönüşü zor olan başka sorunlarla karşılaşabiliriz.

Uygun Fiyatlarda Teknik Hizmet 

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Günümüz teknoloji çağı.Ve en iyisini üretenlerin kazandığı ve tercih edildiği bir çağ.Bunların en büyük göstergesi de evimizde kullandığımız elektrikli ev aletleri alt gruplarından olan beyaz eşya ve klima türü.Bu konuda tecrübesini yıllardır Türkiye’de bulunan fabrikalarında ürettiği cihazlarla kanıtlayan Arçelik ülkemizde de sıklıkla kullanılan elektrikli ev aletleri markasıdır.

Hatta Kocael / Darıca ilçesi diğer bölgelere nazaran nufus yoğunluğu nedeniyle en çok elektrikli ev aletlerinin kullanıldığı ve tercih edildiği bir ilçedir.Bunları göz önüne alan firmamız beyaz eşya servisi olarak kurulduğu yıllarda özel servis statüsündeki hizmetlerini kurumsal bir anlayış ile birleştirmek istedi.

Darıca Arçelik Servisi müşterilerine talepleri doğrultusunda özel servis hizmetinin en ayrıcalıklısını yaşatmak istiyordu.

Bunun için Arçelik ürünlere hizmet sunarken her zaman misyonları doğrultusunda hareket etti.Ve vizyonlarından asla vazgeçmedi.En önemlisi de müşteri odaklı geri bildirimlere her zaman önem verdi.

Teknisyenlerini özenle seçti ve müşteri ilişkileri konusunda her birini bilgilendirdi.Ve böylece misyonlarından olan müşterilerin acil özel servis taleplerine hızlıca yanıt vermek misyonunu gerçekleştirdi.

Özel Teknik Servis Hizmeti sunduğu garantisi sona ermiş ürünlerde her zaman gerekli ekipmanı hızlıca temin etmek ise kaliteli servis hizmetinin sadece bir parçası oldu.

Ve inovatif bakış açısıyla atölyelerini dizayn etti minimum sürede tamir maksimum hızda teslimat ile her zaman taktir edilen bir teknik servis haline geldi.Ve hiç bir zaman daha fazla kazanç ve maliyet endişesi ile müşteri memnuniyetinden ödün vermedi.

Bu sebeple yıllardır Arçelik Servisi Darıca olarak hizmet vermekte sizlerin talepleri doğrultusunda üstün özel servis hizmetimiz ile sizleri tanıştırmaktadır.Eğer sizde Kocaeli / Darıca ilçesinde ikamet ediyorsanız telefonlarınızı memnuniyetle bekliyor olacağız.

Darıca Arçelik Çamaşır Makinası

Darıca Arçelik Bulaşık Makinası Servisi

Darıca Arçelik Buzdolabı Servisi

Darıca Arçelik Kombi Servisi

Darıca Arçelik Klima Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. hazım dedi ki:

    selam eski model Arçelik bulaşık makinemiz su alıyor yıkama ilerlemesi olmuyor

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?