trende

Çayırova Arçelik Servisi

Çayırova Arçelik Servisi

Çayırova Arçelik Servisi

Öz Anadolu Teknik – Özel Beyaz Eşya Tamir Servisi

İletişim : 0538 469 07 30

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle ÇAYIROVA ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek KOCAELİ genelinde hizmet ağını genişletmiştir. ARÇELİK markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerde güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

ÇAYIROVA Teknik Servisi olarak tüm ARÇELİK beyaz eşyalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda Çayırova içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek Çayırova`nın en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.

ÇAYIROVA ARÇELİK BEYAZ EŞYA ÖZEL SERVİSİ

Günümüzde dayanıklı tüketim aletleri arasına giren beyaz eşya kullanımı son derece artmıştır. Hemen her evde beyaz eşya kullanan kişilerin yaşamları çok daha kolay bir hale geldiği için beyaz eşya üretimleri de artmaktadır. Arçelik Beyaz eşyaların kullanım oranı arttıkça, yaşanan arıza sorunları da gündeme daha çok gelmektedir. Bunun bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek her türlü beyaz eşyanızın servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marka ve Model Ayrımı Yapmıyoruz

Firma olarak müşterilerimize hizmet verirken, marka ya da model ayrımı yapmıyoruz. Her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan Arçelik Özel servis hizmetleri tarafımızdan sağlanır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

ÇAYIROVA ARÇELİK SERVİSİ

Çayırova Arçelik Servisi için firmamız, Çayırova bölgesinde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi cihazlarına servis hizmeti vermektedir. Firmamız, beyaz eşya sektöründe doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve servis hizmetlerinde son teknolojiyi kullanan firmadır. 0850 532 88 01 telefon numarasından bizi arayın. Sizlere hızlı servis hizmeti sunalım.

KOCAELİ ÇAYIROVA ARÇELİK SERVİSİ

Çayırova Arçelik Servisi İstanbul için hızlı servis veren firmamız, beyaz eşyanızın onarımı için cihazınızı bulunduğu noktadan servis aracıyla alıp servis ve bakımını yaptıktan sonra tekrar evinize teslim etmektedir. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan firmamız, sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren firmamız, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmektedir. Çayırova Arçelik Buzdolabı Servisi, Çayırova Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Çayırova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Çayırova Arçelik Fırın Servisi ve derin dondurucu için en iyi servis hizmeti sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler, Çayırova Özgürlük, Yeni Mahalle, Akse, Özgürlük, İnönü ve Şekerpınar bölgelerine servis hizmetimiz vardır. Çayırova Arçelik Servisi, Çayırova genelinde buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu ve fırın gibi beyaz eşya ürünlerine bakım ve onarım yapmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşın. Sizlere en kısa zamanda geri dönelim.

ARÇELİK SERVİSİ ÇAYIROVA

Arçelik Servisi Başakşehir kapsamında garantili servis hizmetimiz, değişimini yaptığı her yedek parça ürün için bir sene garanti hizmeti vermektedir. Garantisi bitmemiş cihazlar için servis hizmeti vermiyoruz.

Çayırova Arçelik Servisi Telefon Numarası

ÇayırovaArçelik Telefon Numarası: 0850 532 88 01. Profesyonel ekibimiz uzman deneyimli mühendislerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerine en üst seviyede karşılık vererek servisteki başarımızı üst seviyeye taşıdık.

ÇAYIROVA Arçelik Servisi Teknik Servisi

Çayırova Arçelik Servisi Teknik Servisi, Çayırova bölgesinde beyaz eşya cihazlarına bakım, tamir ve onarım gerçekleştirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Burçin T. dedi ki:

    Arçelik marka çamaşır makinamın kapağı kapanmıyor . kapak sağlam gözüküyor sebebi nedir bilgi alabilirmiyim

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?