trende

Bayramoğlu Beyaz Eşya Servisi – Arçelik-Vestel-Bosch

Bayramoğlu Beyaz Eşya Servisi – Arçelik-Vestel-Bosch

Bayramoğlu özel Beyaz Eşya Teknik Servisi – Arçelik – Bosch – Vestel – Siemens – Profilo – Regal – Beko Servisi

,,Bayramoğlu, Kocaeli ili, Darıca İlçesi’ne bağlı bir beldedir.

1956 yılına kadar “Üç Burunlar” adıyla bilinen yarımada, birkaç müteşebbisin girişimi neticesinde, günümüzde de halen kullanılmakta olan “Bayramoğlu” adını almıştır. Devlete ait resmi kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere, yarımada ve çevresinde inşa edilen tüm yapı ve alanlar; kamp, dinlenme tesisi ve yazlık mesken olarak inşa edilmiş ve bunun neticesinde Bayramoğlu, İstanbul ‘a en yakın tatil beldesi olma özelliğini, günümüze kadar sürdürmüştür.

Bayramoğlu, bir tatil beldesi olmasının yanı sıra, konumu gereği de çok stratejik bir öneme sahiptir. İstanbul ve Kocaeli illerinin tam arasında kalan bu şirin belde, E – 80 İstanbul Anadolu Otoyolu, D–100(E–5) Karayolu, Eskihisar – Topçular Feribot Terminali, TCDD Anadolu Tren Yolu Hattı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve son olarak 2012 yılında hizmete girmesi planlanan Gebze – Halkalı Marmaray Yüzeysel Metrosu ‘nun da yanı başında yer almaktadır.

Beldenin özelliklerinin başında: İstanbul’a 40 km uzaklığı ve doğası gelir. Marmara Denizi’ne doğru uzanan yapısıyla yaz aylarında çekim merkezidir. Yazın mahalle nüfusu dört kat artar. Yazlık yerlerde hizmet sektörü varlık gösterir. Birçok otel ve ufak ticarethane vardır. Yazın İstanbul’dan işinden uzak kalmak istemeyenler için güzel bir tatil beldesidir

Bayramoğlu Arçelik Servisi

Bayramoğlu Bosch Servisi

Bayramoğlu Vestel Servisi

Bayramoğlu Siemens Servisi

Bayramoğlu Profilo Servisi

Bayramoğlu Altus Servisi

Bayramoğlu Beko Servisi

Bayramoğlu Regal Servisi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?