trende

Kocaeli Bosch Servisi

Kocaeli Bosch Servisi

Bosch Özel Beyaz Eşya – Kombi Servisibosch-servis-cagrimerkezi

Beyaz Eşya Servis personelimiz sürekli olarak yeni teknoloji eğitimlerine tabi tutulur, güncel bilgilerle servis hizmeti verir. Hizmet kalitesini size sunmak için işini özenle yapar. Yılların bize verdiği tecrübe ile 100 yılı aşan Bosch markalı Beyaz Eşya ürünlerine verilen servis hizmetine 7 gün 24 saat çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.Ödemeleriniz için İstanbul Servis size bazı seçenekler sunmaktadır. Kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Servis İstanbul deneyimli personeli ile sizlere Bosch Servis vermektedir. Profesyonel Bosch Servis Hizmetleri konusunda önde bulunur. Eğitimli personeli ile hizmet kalitesinden ödün vermeyen Servis İstanbul, farklı Bosch Servisi ihtiyaçlarınıza yerinde hizmet vermektedir. Profesyonel eğitim personeli ile teknik servis konusunda sektörün öncü firmasıdır.

Profesyonel teknik servis çözümleri ile Bosch Servis ihtiyaçlarınızı yedek parça ve işçilik konusunda 1 yıl garanti ile desteklemektedir.

Çağrı merkezimizi arayarak Bosch Servisleri konusunda arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz 7/24 arıza kaydınızı alıp en yakın servis ekibimizi size yönlendirecektir. Servis ekibimize vermiş olduğumuz Bosch Servisleri konusunda kapıda kredi kartı iler ödeme yapabilirsiniz.

Profesyonel Bosch Servisleri, konusunda uzman personelimiz tarafından verilecektir. Servis İstanbul özel profesyonel Bosch Servis hizmeti veren bir firmadır. Garantili Bosch Servis hizmetleri için Servis İstanbul çağrı merkezi numaralarını mutlaka arayınız.

Bosch Bulaşık Makinası Servisi

Bulaşık makinanızın hijyenik olması çok önemlidir. Yemek artıkları zamanla makinanızda birikerek sizi sağlıklı bir yemekten edebilir. Temiz tabaklarda sağlıklı yemekler yemek istiyorsanız periyodik bakımınızı Bosch Servisi hizmetimizden yararlanabilerek yapabilirsiniz. Garantili teknik servis olarak size sunduğumuz her hizmetin 1 yıl garantisi vardır. Uzman deneyimli ve disiplinli teknik servis personelleri ile hizmet veren İstanbul Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere güler yüzlü hizmet verir. Yaşam için teknoloji diyen Bosch servis ayı gün kapınızda hizmetinizde. Arıza yapmış yada bakıma ihtiyacı olan bulaşık makinanız bosch bulaşık makinası servis hizmeti ile çalışır vaziyette. Çağrı merkezlerimizi arayrak bosch servisinden yararlanabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi

Gerekli donanım ve ekipmana sahip teknik personeli ile Bosch Buzdolaplarında oluşan arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza Buzdolabı Servis hizmetimiz veriyoruz. Özellikle yaz aylarında buzdolaplarınızın gerekli olduğundan daha fazla çalışması sebebi ile arıza ve bakım ihtiyaçları periyodik olarak yaptırılmalıdır. Isınma, buzlanma ve soğutmama gibi arızalar için İstanbul Servis çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.
Buzdolabında Karşılaşılabilecek Arızalar

Buzdolabı dış gövdesi neden aşırı ısınıyor?bosch-beyaz-esya-smp

Dış gövdenin aşırı ısınma sebepleri soğutucu motorunun fanı bozuk olabilir veya kondanseri dolmuş olabilir. Aşırı sıcaklarda dolaplarınızın daha rahat çalışabilmesi için arka ve yan boşlukları duvardan en az 15 cm uzakta olmak zorundadır.

Alt bölme neden donduruyor?

Alt bölmenin dondurma nedeni ısının 0 derecenin altında olduğunu gösterir. Isıyı algılayan termostat arızalı olduğunda istenilen ısının 5 veya 6 derecede sabitlenmesini engeller ve gıdalarınız donabilir.

Alt bölme neden soğutmuyor?

Üst bölümde bulunan rezistansların ve sensörlerin arızalı olması yada rezistansları çalıştıran anakartın arızalı olmasındandır. Ayrıca su giderinin tıkanması yada iç fan motorunun arızalı olması durumlarında alt bölme soğutmaz ve İstanbul Servis çağrı merkezine ulaşmanız gerekmektedir. Ekiplerimiz size gün içinde dönüş yapacaklardır.

Buzdolabı otomatiğe neden geçmiyor?

Soğutucunuzun otomatiğe geçmemesinin nedeni yeterli ısıya ulaşmamasıdır. Bu sorunun başlıca sebepleri motor gazı iyi dolaştıramadığı için yoğunlaşma az seviyede meydana gelir ve otomatik çalışmaz. Ayrıca sistem tıkalı olabilir.

Dondurucu bölümünden neden ses geliyor?

İç fan motorunun arızalı olduğunu gösterir. Ayrıca aşırı karlanmadan dolayı fan motoru ses yapabilir.

Bosch Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır Makinası arızalarında İstanbul Servis, parça değişimi ve kart tamiri konusunda uzman teknik servis ekibi ile yerinde hizmet verir. Makinanızda oluşan arızalar için İstanbul Servis çağrı merkezi numaralarını 7 gün 24 saat arayarak çamaşır makinası servis hizmetimizde yararlanabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Neden Çalışmıyor?

Elektrik kablosu arızalanmış olabilir Açma kapama düğmesi arızalanmış olabilir Kapı kilidi arızalanmış olabilir

Çamaşır Makinası Neden Su Boşaltmıyor?

Tahliye pompası arızalı veya elektronik kart arızalı olabilir

Çamaşır Makinası Neden Su Almıyor?

Musluk, ventil arızalı yada elektronik kart arızalıdır

Su Isınmıyorsa?

Rezistanslar veya elektronik kart arızalı olabilir

Kazan Neden Dönmüyor?

Motor yada elektronik kart arızalı olabilir

Neden Ön Yıkama Yapmıyor?

Deterjan yönlendirici yada elektronik kart arızalı olabilir

Lambalar Yanıp Sönüyorsa?

Elektronik kart arızalı olabilir

Makina Kilitlemiyorsa?

Kilitlerde yada elektronik kartlarda arıza olabilir.

Bosch Davlumbaz Servisi

Mutfağınızda pişirdiğiniz yemeklerin kokularını gidermede vazgeçilmez bir ürün olan Bosch davlumbazlar size nezih bir yemek keyfi sunmakta yardımcı olmaktadır. Sürekli olarak kullandığımız davlumbazlar zamanla filtrelerde biriken yağ ve yemek kokularından dolayı tıkanmakta ve performansı düşmektedir.

Ayrıca motor ve iç aksamda oluşan kirlilik ürünün ömrünü kısaltmaktadır. Bu tarz durumlarda İstanbul Servis çağrı merkezimize ulaşarak Bosch Davlumbaz Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Davlumbaz Neden İyi Çekmiyor?

Filtre kirlenmiş veya motorlardan biri arızalı olabilir Elektrik var çalışmıyor ise düğme bağlantıları, motor yada elektronik kart arızalı olabilir.

Bosch Fırın Servisi

Türk ve Dünya mutfaklarının en eski ürünlerinden olan fırınlar, yemek çeşitliliği ve alternatif pişirme seçenekleri sunduğundan mutfaklarımızın değişmezlerindedir. Bosch Fırın ürün kalitesi ile pişirdiğiniz yemekler size lezzet olarak dönecektir.

Pişirme kalitesini yakalamıyorsanız İstanbul Servis Bosch Fırın Servisi konusunda deneyimli personeli ile hizmet verir. Randevu talebi için 7 24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Fırın Neden Isıtmıyor?

Rezistans arızalı veya elektronik kart arızalı olabilir.

Fırının Üstü Neden Pişirmiyor?

Alt rezistans yada elektronik kart arızalı olabilir

Fırın Üstünü Neden Pişirmiyor?

Üst rezistans arızalı yada elektronik kartı arızalı olabilir

Fırın Neden Sigorta Attırıyor?

Sigortada problem olabilir veya rezistanslarda şase vardır.

Fırın Fanı Neden Çalışmıyor?

Fan arızalı olabilir

Fırın Yemekleri Neden Yakıyor?

Fırın termos ayarı bozuk yada elektronik kart arızalı olabilir Yukarıdaki arızalardan herhangi biriyle karşılaşırsanız İstanbul Servis çağrı merkezi numaralarımızdan bize ulaşın.

Bosch Kurutma Makinası Servisi

Çalışanların en büyük yardımcılarından olan Bosch Kurutma Makinaları ürün kalitesiyle kıyafetlerinizinde ömrünü uzatır. Modern yaşamda doğru kurutma seçenekleri sunan Bosch Kurutma Makinaları size ayrıca zamandan tasarruf imkanı da sağlar. Bosch kurutma makinası servis ihtiyaçlarınıza İstanbul Servis, çağrı merkezini 7 24 arayarak ulaşabilirsiniz.

Kurutma Makinası Neden Kurutmuyor?

Rezistanslar yada elektronik kart arızalı olabilir

Kurutma Makinası Neden Çalışmıyor?

Açma kapama düğmesi veya elektronik kart arızalı olabilir Yeterli Kurutmuyorsa Filtreleri tıkalı olabilir.

bosch-teknik-servis-smpModern ve narin bir çizgiye sahip Bosch Ankastre tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mutfaklarımızın göz bebeği olan Bosch Ankastre ürünleri evinizin havasını değiştiriyor.

Ankastrelerinizde herhangi bir arıza veya bakıma ihtiyacınız olduğunda Bosch Servisi telefon kadar uzağınızda. Çağrı merkezimizi arayarak bakım için randevu talep edebilirsiniz.

İstanbul Servis, verdiğimi servis hizmetlerinin kalitesinin yanı sıra 1 yıl garanti vermektedir. Değişmesi gereken parçalarınızı tamamen orijinal Bosch marka yedek parçalarla değiştiren İstanbul Servis, Ankastre servisi için sürekli güncel tuttuğu teknik servis ekibini aynı gün size yönlendiriyor. Bosch Ankastre Servisi, 7 gün 24 saat donanımlı ve gezici teknik servis ekibiyle aynı gün kapınızda çözüm için daima hazır.

Bosch Klima Servisi

Ortam sıcaklığını iklimlendirme standartlarında düşüren bosch klima yaşam kalitenizi de arttırır. Bosch klimalarında çevre dostu gazlar kullanarak çevreye saygılı ürünler sunar. Bosch klima size ısınma ve soğutma çözümleri sunar.

Klimalarınızı ısınma ve soğutma amaçlı kullanıyorsanız sağlığınız için her altı ayda bir bakım yaptırmalısınız. Sürekli kullanımlarda iç ünite filtrenizi her 15 günde bir temizlemelisiniz. Kötü koku alıyorsanız klimanızın bakım zamanı gelmiştir. Bosch Klima Servisi için hizmet kalitesinden ödün vermeyen İstanbul servis size bu imkanı sağlayacaktır. İstanbul servis çağrı merkezinden randevu talebinde bulunarak, bosch klimalar için onarım, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

En düşük emisyona sahip fosil yakıt doğalgazdır. Çevre ve hava kirliliğini önlemede düşük emisyonlu yakıt çözümlerini Bosch Kombiler size sunmaktadır. Bosch kombi Ürün kalitesi % 94 yakıt verimliliği ile sektörün önde gelen markasıdır. Isıtma ve sıcak su çözümleri sunmakla kalmayıp fısıltı sessizliğinde çalışarak kaliteli bir yaşam sunar.

Kombilerinize ilk günkü gibi verimli çalışması için periyodik olarak her yıl bakım yaptırmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız periyodik bakımlar size %25’e kadar yakıt tasarrufu imkanı sağlayacaktır .Kombilerinizin bakımlarını yaptırarak oluşabilecek arızaları da önlemeniz mümkün olacaktır. Bosch Kombi Servisi ihtiyaçlarınızda yoğuşmalı kombiler ve diğer kombi modelleri için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bakım ve onarım hizmetleri için İstanbul servis çağrı merkezi numaralarını arayarak randevu alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan teknik servis hizmetini bir 1 yıl servis ve parça garantili olarak sizlere sunmaktayız. Beyaz eşyalarınızın periyodik bakım ve onarım hizmetlerinide çağrı merkezimizi arayarak temin edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Teknik Servis
Teknik Servis
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?